מטבחים ברעננה

מטבחים ברעננה - מטבחי שלישמן 

מטבחים איכותיים בהתאמה אישית  בכול הסגנונות ובמייטב החומרים והפרזולים האיכותיים ביותר !!!

במחירים אטרקטיבים ובהתאמה אישית לתקציב הלקוח

 

 


חברת מטבחי שלישמן הינה דור שני של נגרים אומניים בעלי מוניטין של שנים רבות , מעצבים מתכננים ומייצרים מטבחים , ארונות קיר , ארונות לחדרי אמבטיה 


כאשר מחפשים מטבחים ברעננה הרי שקודם כל מחפשים שירות אישי מן ההתחלה ועד הסוף. מטבחים בסופו של דבר הם אחד החדרים החשובים ביותר בבית, ובו מתרכזת המשפחה לסעודה היומית לאחר שבמשך היום יכולים ההורים והילדים לא להיפגש כלל. היחס האישי הניתן במקום בו אנו רוכשים את המטבחים מבטיח כי המטבח שיעוצב עבור אותה דירה יתאים בדיוק לייחוד של הדיירים בה, בין אם מדובר בזוגות, משפחות או בודדים.

מטבחים ברעננה הם גם שם דבר מבחינת הרמה הטכנית שלהם. כמובן שכאשר משקיעים כסף במטבח חדש רוצים כי הארונות יחזיקו מעמד עוד שנים רבות ללא כיפופים בעץ, פגמים ופגעים בציפוי. גם מכשירי החשמל כמו התנור למשל, נקנים תוך מחשבה לטווח ארוך. אף אחד אינו רוצה להחליף תנור כל שנה שנתיים, דבר שמלבד בזבוז הכספים הרב הכרוך בו הוא גם כאב ראש לא קטן.


מטבחים ברעננה - מטבחי שלישמן 

 

 

גם לקוחות מחוץ לאזור השרון מכירים כיום באיכות הגבוהה של מטבחים ברעננה ונוהרים לאזור כדי ליהנות מן האפשרויות שמציעות חברות כמו מטבחי שלישמן. הקרבה הגדולה של אזור השרון הן למרכז הארץ והן לצפונה מסבירות מדוע אזור זה כה פופולארי עבור אנשים אשר רוצים לחדש את המטבח בביתם או לצייד מטבח בדירה חדשה.

מטבחים ברעננה אינו סיפור זול, אך יחד עם זאת אין שום צורך להוציא סכומים גבוהים כדי להשיג מטבח איכותי ובפירוש ניתן למצוא באזור השרון מטבחים מן הסטנדרטים הגבוהים ביותר במחיר שווה לכל נפש. כדאי מאוד לחפש אחר חברות המטבחים אשר מציעות מבצעים בהם משולבים פרזולים מרכיבים של המטבח בחבילה זולה יחסית.